Regulamin parkingu na festiwalu Summer Contrast – Summer Contrast
en
Kup bilet

Regulamin parkingu na festiwalu Summer Contrast

  1. Parking na terenie festiwalu Summer Contrast jest dostępny wyłącznie dla uczestników festiwalu.
  2. Opłata za parkowanie jest jednorazowa i obowiązuje każdy pojazd, który wjeżdża na teren parkingu. W przypadku opuszczenia parkingu konieczne jest ponowne uiścienie opłaty przy powrocie.
  3. Właściciele pojazdów są odpowiedzialni za bezpieczne i odpowiednie parkowanie swoich pojazdów. Nie wolno blokować innych pojazdów ani tworzyć przeszkód na drogach wewnątrz parkingu. 
  4. Organizatorzy festiwalu Summer Contrast nie ponoszą odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie pojazdów lub ich zawartości na terenie parkingu. Parkowanie na terenie festiwalu odbywa się na własne ryzyko. 
  5. Korzystając z parkingu, wszyscy uczestnicy festiwalu Summer Contrast zgadzają się przestrzegać niniejszego regulaminu oraz wszelkich instrukcji i wytycznych podanych przez obsługę parkingu. 
  6. Organizatorzy festiwalu zastrzegają sobie prawo do odmowy wjazdu lub usunięcia pojazdu z parkingu w przypadku naruszenia regulaminu lub zachowania niewłaściwego, które może zagrażać bezpieczeństwu innych uczestników festiwalu. 
  7. Organizatorzy festiwalu Summer Contrast zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu parkingu w dowolnym momencie.

Aktualna wersja regulaminu będzie dostępna na stronie internetowej festiwalu oraz na miejscu parkingu.

Prosimy o przestrzeganie powyższych zasad i życzymy udanego pobytu na festiwalu Summer Contrast!