Info pack – Summer Contrast
en
Kup bilet

⤁ Summer Contrast to nie jest festiwal, z którego macie wrócić, jako cień człowieka – wolelibyśmy, żebyście do domu pojechali, jako lepsza wersja siebie. Od lat dostosowujemy rogalińską łąkę pod szereg spodziewanych, jak i niespodziewanych atrakcji, które mają Wam towarzyszyć przez cały okres trwania festiwalu. Nie bez powodu nasze bilety noszą nazwę “FULL EXPERIENCE”. Ci, którzy już tu byli, rozumieją zasady oraz klimat panujący podczas Festiwalu Summer Contrast, mowa tu nie tylko o klimatycznej, wszechobecnej mgle, która spowija festiwal po zmroku, ale o klimacie, jaki tworzy grono ludzi, którzy tworzy naszą wspaniałą społeczność, a z czasem rodzinę. Każdy, kto przyjeżdża po raz pierwszy, szybko czuje się tu jednością, częścią naszego “community”. Jednak Summer to też wielowymiarowy festiwal, scalający społeczności- to miejsce integracji wszelkiej myśli, ludzi z każdego krańca świata. Chcemy Wam nieco przybliżyć niektóre z najważniejszych zasad działania tego tworu poprzez INFO PACK.

⤁  𝐉𝐀𝐊 𝐃𝐎 𝐍𝐀𝐒 𝐃𝐎𝐓𝐑𝐙𝐄𝐂́?

Najlepszym środkiem komunikacji są te szeroko dostępne i najprzyjaźniejsze naturze. Jeśli możesz zostawić samochód- wybierz pociąg lub autobus.  Napisz w Dyskusji pod wydarzeniem lub na oficjalnej grupie SC na Facebooku – dowiedz się, kto także rusza z Twojej miejscowości i ma wolne miejsce- dołącz! Festiwalowa przygoda może zacząć się już w podróży:)

⤁ 𝐙𝐀𝐊𝐖𝐀𝐓𝐄𝐑𝐎𝐖𝐀𝐍𝐈𝐄:

Festiwal rozpoczyna się w poniedziałek, 5 sierpnia o godz. 12:00. Od tego momentu pole campingowe będzie otwarte dla każdego z Was. Summer Contrast trwa 7 dni, teren festiwalu zostanie zamknięty   w poniedziałek o godz. 20:00. W trosce o komfort innych osób na polu namiotowym, zalecamy wjazd na camping pomiędzy godziną 10.00, a 17.00 . Camping jest dostępny dla wszystkich osób posiadających bilety na festiwal. Bilet uprawnia do wejścia na teren festiwalu z namiotem. Do wjazdu na jego teren pojazdem (samochodem, camperem, przyczepą) uprawnia Camper Pass, który możesz kupić w każdym momencie  na naszej stronie. Osoby, które nie mają potrzeby wjeżdżania na pole, ale przyjechały na festiwal autem mogą skorzystać z osobnego parkingu – aby na niego wjechać należy zakupić Parking Pass. Parking usytuowany jest 50 metrów od głównej bramy festiwalowej. Istnieje możliwość zakupu Parking Passa i Camper Passa na miejscu, pamiętajcie jednak, że liczba biletów jest ograniczona. Przypominamy, że jeden Pass upoważnia do jednorazowego wjazdu na teren Campingu i Parkingu. Jeśli z niego wyjedziecie będziecie musieli kupić nowy bilet.

⤁ 𝐂𝐎 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐃𝐎𝐒𝐓𝐄̨𝐏𝐍𝐄 𝐍𝐀 𝐅𝐄𝐒𝐓𝐈𝐖𝐀𝐋𝐔?

Na festiwalu czekać będą na Was same dobroci. 6 scen, ponad 150 międzynarodowych artystów, warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, kramy i stoiska z rękodziełami, muzyka, śpiew, szeroki wybór gastronomii (zarówno wege, jak i nie wege),  czysta natura- las, łąka, plaża, zawsze chłodna rzeka, wolność szeroko pojęta, wspaniali, otwarci ludzie, ludzie, ludzie – tak w kilku słowach opisać możemy nasz festiwal. No i mgła – nie wolno o niej zapominać. Spotykamy się w “starej”, sierpniowej dacie, gdzie spacer nad ranem w porannej mgle, dosłownie przecina Ciebie i łąkę na wskroś – spektakularne momenty, deszcz spadających gwiazd nocą, o których przekonacie się już wkrótce.

⤁ 𝐀𝐓𝐑𝐀𝐊𝐂𝐉𝐄

Na tegorocznej edycji będziecie mieli możliwość doświadczyć inspirujących spotkań podczas warsztatów oraz wykładów prowadzonych przez wyjątkowe osoby z różnych zakątków świata. Kto z Was nie marzy o porannej jodzie na rogalińskiej łące, wypleceniu własnej makramy czy posłuchaniu baśniowych opowieści o podróżach w najpiękniejsze miejsca naszej planety?

Szczegółowy opis i warunki wzięcia udziału przedstawimy już wkrótce. Na niektóre warsztaty obowiązywać będą zapisy. Zapamiętajcie dzień i godzinę warsztatów, w których chcecie wziąć udział, aby zarezerwować miejsce. Większość warsztatów jest bezpłatna, natomiast posiadamy kilka „perełek”, na które wstęp będzie płatny.

⤁ 𝐃𝐎𝐒𝐓𝐄̨𝐏 𝐃𝐎 𝐏𝐋𝐀𝐙̇𝐘

Jedna ze scen, mianowicie “Paradiso” to istna perełka festiwalu – jej lokalizacja to plaża, obok której znajduje się rzeka Rega i trudno tutaj cokolwiek więcej dodać –  to jedno z najbardziej charakterystycznych i uwielbianych przez Was miejsc.

⤁  𝐃𝐎𝐒𝐓𝐄̨𝐏 𝐃𝐎 Ł𝐀̨𝐊𝐈

Często w opisach naszego festiwalu pojawia się słowo “łąka”. Festiwal odbywa się na terenie otoczonym ogromną polaną / łąka, wokół lasami z wieloma tajemniczymi lokalizacjami, przejściami, a na każdym kroku doświadczyć możecie czegoś magicznego. Przyroda zaprasza nas do korzystania z jej pięknego ogrodu na okres tego niezwykłego czasu. Dbałość o to miejsce jest naszym priorytetem. Prosimy Was tylko o to, byście je kochali i szanowali. Chrońcie je oraz naturę i zwierzynę wokół. To jest ich dom na codzień. Zostaw po sobie piękne wspomnienia i odciski śladów, resztę spakuj, posegreguj i podziękuj planecie za jej hojność:)

⤁ 𝐏Ł𝐀𝐓𝐍𝐎𝐒́𝐂𝐈

Tego roku na terenie Summer Contrast honorujemy wyłącznie płatności kartami płatniczymi VISA i Mastercard. Pamiętajcie, żeby wziąć je ze sobą i nie polegać wyłącznie na telefonach. Natomiast gotówką będzie można zapłacić przy stoiskach z rękodziełami. Summer idzie z duchem czasu, a zatem udostępniamy strefę wi-fi ‘’pracy’’oraz miejsce ładowania power banków.

⤁ 𝐒𝐀𝐍𝐈𝐓𝐀𝐑𝐈𝐀𝐓𝐘

Prysznice – na polu namiotowym będzie znajdował się przenośny kontener sanitarny z ciepłą wodą. Prosimy o sprawdzenie mapy i utrzymanie go w czystości dla innych. Postarajcie się zminimalizować zużycie wody i starajcie się korzystać krótko, tak aby każdy mógł się wykąpać w odpowiednim czasie.

Na miejscu będą wyznaczone strefy do recyklingu, kosze na śmieci oraz kontenery. Prosimy o rozważną segregację śmieci.

Jeśli chodzi o toalety, używamy przenośnych toalet, które będą czyszczone każdego dnia dla Waszego komfortu. Prosimy o korzystanie z nich z szacunkiem.

⤁  𝐖𝐎𝐑𝐊 𝐒𝐓𝐀𝐓𝐈𝐎𝐍

Nie każdy może porzucić pracownicze obowiązki, żeby w pełni oddać się zabawie. Ale mamy dla Was rozwiązanie! Na terenie Summer Contrast stanie Work Station – przestrzeń z szerokopasmowym internetem oraz gniazdkami. Ta strefa moze byc popularna, więc prosimy, by pamiętać, że pierwszeństwo w dostępie do tych usług powinny mieć osoby, które muszą popracować 💻

Myślą przewodnią festiwalu było – jest i będzie odłączenie się od technologii i “ podłączenie’’do natury. Nie zapomnij o tym!

Także wyłącz czasem telefon, aparat , laptop. Bądź tu i teraz i czerp z tego garściami .

⤁ 𝐁𝐈𝐋𝐄𝐓𝐘

Aktualnie dostępne są karnety:

• środa→ poniedziałek (end)

• czwartek → poniedziałek (end)

• piątek → poniedziałek (end)

• sobota → poniedziałek (end)

Wszystkie bilety FULL EXPERIENCE TICKETS (7 DNI) zostały wyprzedane. Aktualne ceny, które sprawdzicie na naszej stronie www.summercontrast.com obowiązywać będą do 1 lipca. Od początku miesiąca obowiązywać będą nowe ceny, więc warto mieć to na uwadze planując swój budżet.

𝐓𝐡𝐞 𝐥𝐚𝐬𝐭 𝐛𝐮𝐭 𝐧𝐨𝐭 𝐭𝐡𝐞 𝐥𝐞𝐚𝐬𝐭

Festiwal znajduje się 45 min jazdy samochodem od nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg oraz innych, położonych blisko siebie miast nadmorskich. Jest rzut beretem do świetnej ryby, piaszczystej plaży i orzeźwiającej kąpieli w Bałtyku. Wokół samego terenu Festiwalu znajdują się trzy piękne jeziora: Nielep, Bystrzno oraz Bukowiec- każde z nich oferuje rześką kąpiel, plażę oraz piękne widoki na spacerze. Zaplanuj swą podróż nie tylko na sam festiwal, ale również i drogę powrotną 🙂

’Go to the meadows, go to the garden, go to the woods. Open your eyes’A.Hofmann